- Lichtgewicht constructie door plastic ontwerp
- Keramisch patroon
- Afdichtingstechnologie van het huishouden
- Drukwaterbestendig en warmwaterbestendig tot 3 bar
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63018
- 1 eenhendelmengkraan
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 300 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Auslauf Brause mit O-Ring für Einhebelmischer Roma 63018
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
73050
63055
63019
63014
82106
E3571
44548
61255
466971
442852
432891
361861
35043
950611
91355
63091
631351
63072
63069
63052
M650003
631178
650559
SA247
65103
E8079
630791
63079
63077
63076
630661
630602
630551
63055
630273
63027
63019
63014
63002
59548
46050
E3392
E2937