- nieuw in ons assortiment
€ 123,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 630791
De CONCEPT armaturen combineren de eisen van een normaal huishoudelijk gebruik met optimale...meer
De CONCEPT armaturen combineren de eisen van een normaal huishoudelijk gebruik met optimale caravan-typische kenmerken. Ze zijn geschikt voor zowel dompel- als drukpompen en worden geleverd met een waterdichte microschakelaar. Slangprofielen met UniQuick systeem vergemakkelijken de montage. Drukbestendig tot 6 bar, schakelaar max. 5A. chroom. uitlooplengte: 179 mm, uitloophoogte: 186 mm
- 1 eenhendelmengkraan
| Uitlaathoogte:: | 186 mm |
| Uitlaat lengte: | 179 mm |
| Draaibereik: | 360 ° |
| verbinding: | UNIQUICK |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 350 g |
| kleur: | Chrom |
| stoffelijk: | kunststoff |
Verdere links naar "CONCEPT S Eéngreeps mengkraan chroom voor Uniquicksystem 12mm"
63091
€ 115,85
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63079
€ 114,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63077
€ 94,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
63069
€ 139,50
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
630661
€ 75,70
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
630551
€ 104,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63055
€ 103,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63018
€ 63,10
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63014
€ 59,30
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63002
€ 39,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
630013L
€ 37,80
*
6 x beschikbaar in het centrale magazijn
6 beschikbaar