- nieuw in ons assortiment
- Met beluchtingstoestel
- Kunststof armatuur met geïntegreerde aan/uit schakelaar
- Drukwaterbestendig tot 3 bar, schakelaar belastbaar tot 6A
- hoogte 150mm, met 170mm uitloop
- Schroefdraadlengte 30mm, montagegat 33mm
- Draad 1 inch
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63014
| Hoogte: | 125 mm |
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| Draaibereik: | 40 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
66501
63019
63018
620141
61444
47117
82106
630602
63052
63091
63072
631178
E10300
65020
631351
63134
63086
630791
63079
63077
63069
630661
630551
63055
630273
63027
63018
63015
63002
60093
13206R
E510
E2937
E1586