- Hoogwaardige kunststof in plaats van messing
- Met keramisch patroon
- Past harmonieus in bijna elke badkamer- of keukeninrichting
- Fijnregeling voor temperatuur en watertoevoer
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63052
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 120 mm |
| Lengte: | 150 mm |
| Uitlaathoogte:: | 100 mm |
| Uitlaat lengte: | 115 mm |
| Draaibereik: | 360 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 260 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
630551
63072
63014
63091
63018
E2937
631178
SA247
63098
63086
630602
63054
63046
63027
63021
63019
60093
E3571