- Kwaliteit en comfort zoals in het huishouden
- Lichtgewicht constructie door kunststof ontwerp
- Beproefd keramisch patroon
- Afdichtingstechnologie van het huishouden
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63019
maximaler Schlauchauszug ca. 95 cm.
| Hoogte: | 125 mm |
| Uitlaat lengte: | 230 mm |
| verbinding: | Koperen pijpverbinding voor 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Slanglengte : | 125 cm |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
E10534
65089
63018
63014
82106
85261
467428
SA247
E4779
840303
81168
63036
80247
802040
642011
64006
63200
63128
63076
63072
63052
630273
63022
63018
62015
62014
61182
61138
47452
47049
467881
45721
45711
44005
912372
850909
81117