- Veelzijdig ontwerp
- Elegant en modern tegelijk
- Geschikt voor dompel- en drukpompen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63076
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 110 mm |
| Lengte: | 170 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 320 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
64301
E8079
63053
63078
E5692
63054
650544
650543
642011
63077
63019
63018
63004