Verwittig mij wanneer het artikel leverbaar is.
€ 92,90 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
- Artikelnr.: E8079
Hoogte: 110 mm. Ã: 50 mm. Lengte slang: 1500 mm. Lengte uitlaat: 150 mm.meer
Hoogte: 110 mm. Ã: 50 mm. Lengte slang: 1500 mm. Lengte uitlaat: 150 mm.
| Hoogte: | 110 mm |
| Uitlaat lengte: | 150 mm |
| Draaibereik: | 360 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Slanglengte : | 150 cm |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Verdere links naar "Eéngreeps mengkraan PARMA met douche Shorty uitschuifbaar"
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
65211
Inhoud
30.104 pm
(€ 0,96
* / 1 pm)
€ 28,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
651090
Inhoud
2.004 stk
(€ 2,47
* / 1 stk)
€ 4,95
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
64111
€ 64,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
522141
Inhoud
2.2 pm
(€ 31,86
* / 1 pm)
€ 70,10
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
63076
€ 149,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63078
€ 133,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
63054
€ 175,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
E5692
€ 79,90
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
63091
€ 115,85
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63018
€ 63,10
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
630013L
€ 37,80
*
6 x beschikbaar in het centrale magazijn
6 beschikbaar