- Elegante verschijning
- Laag gewicht
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 630551
| Hoogte: | 176 mm |
| Lengte: | 163 mm |
| Uitlaathoogte:: | 117 mm |
| Uitlaat lengte: | 126 mm |
| verbinding: | 10-12 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 370 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
63052
630550
63055
63091
631341
630791
63079
63077
63069
630661
63018
63014
63002
E3571