- Elegante verschijning
- Laag gewicht
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 630550
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 199 mm |
| Lengte: | 179 mm |
| Uitlaathoogte:: | 151 mm |
| Uitlaat lengte: | 159 mm |
| verbinding: | UNIQUICK |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 370 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
630551
495100
1569010
90688
631341
63055
51012
51010
510071
E4977
E3571
93796
923643
912096