- Optimale aanpassing aan de specifieke kenmerken van de caravan of camper
- Structuur met keramisch patroon
- Fijne regeling van temperatuur en watertoevoer
- Uitloop kan 360° gedraaid worden
€ 114,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
- Artikelnr.: 63079
CONCEPT S met 360° draaibare uitlaat. Montagegat Ø 33 mm, uitlooplengte: 179 mm, uitloophoogte:...meer
CONCEPT S met 360° draaibare uitlaat. Montagegat Ø 33 mm, uitlooplengte: 179 mm, uitloophoogte: 156 mm, UNIQUICK-aansluiting Ø 12mm.
Reichkleppen CONCEPT combineren de eisen van huishoudelijke bruikbaarheid met optimale caravan-typische eigenschappen. Ze zijn geschikt voor zowel dompel- als drukpompen en worden geleverd met een waterdichte microschakelaar.
Slangensecties met UniQuick systeem vergemakkelijken de montage. Drukbestendig tot 6 bar, schakelaar max. 5 A, chroomkleurig.
Reichkleppen CONCEPT combineren de eisen van huishoudelijke bruikbaarheid met optimale caravan-typische eigenschappen. Ze zijn geschikt voor zowel dompel- als drukpompen en worden geleverd met een waterdichte microschakelaar.
Slangensecties met UniQuick systeem vergemakkelijken de montage. Drukbestendig tot 6 bar, schakelaar max. 5 A, chroomkleurig.
- 1 eenhendelmengkraan
| Uitlaathoogte:: | 156 mm |
| Uitlaat lengte: | 179 mm |
| Draaibereik: | 360 ° |
| verbinding: | UNIQUICK |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 320 g |
| kleur: | Chrom |
| stoffelijk: | kunststoff |
Verdere links naar "CONCEPT S Eéngreeps mengkraan 360° draaibaar, verchroomd"
63091
€ 115,85
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
65172
€ 4,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
630791
€ 123,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
63077
€ 94,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
63069
€ 139,50
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
630661
€ 75,70
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
630551
€ 104,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63055
€ 103,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63018
€ 63,10
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63014
€ 59,30
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63002
€ 39,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar