- Eenvoudige bediening
- Extreem lage totale hoogte
- Maakt gevoelige dosering van temperatuur en waterhoeveelheid mogelijk
€ 86,90 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
- Artikelnr.: 63064
Eenhendelbediening. Boring Ø 33 mm. Drukbestendig tot 6 bar. Dwars gemonteerde keramische...meer
Eenhendelbediening. Boring Ø 33 mm. Drukbestendig tot 6 bar. Dwars gemonteerde keramische cassette. Met schakelaar voor Uniquick. Chroom kleuren.
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 40 mm |
| Uitlaathoogte:: | 116.8 mm |
| Uitlaat lengte: | 127.9 mm |
| verbinding: | UNIQUICK |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 195 g |
| kleur: | Chrom |
Verdere links naar "Eéngreeps mengkraan in keramische stijl chroom, met schakelaar"
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
70144
€ 189,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63185
€ 89,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
631178
€ 70,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63033
€ 51,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
650544
€ 10,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
631362
€ 94,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
631341
€ 129,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63090
€ 219,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
63082
€ 87,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63027
€ 68,91
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden