- Lightweight construction due to plastic design
- Ceramic cartridge
- Sealing technology from household
- Pressure water resistant and hot water resistant up to 3 bar
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 63018
- 1 single lever mixer
| Outlet length: | 170 mm |
| connection: | 10 mm hose |
| Thread: | 1" |
| Switching capacity max.: | 6 A |
| Cut-off pressure: | 3 bar |
| Bore: | Ø 33 mm |
| Weight: | 300 g |
| colour: | Chrome |
| material: | plastic |
Auslauf Brause mit O-Ring für Einhebelmischer Roma 63018
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
73050
63055
63019
63014
82106
E3571
44548
61255
466971
442852
432891
361861
35043
950611
91355
63091
631351
63072
63069
63052
M650003
631178
650559
SA247
65103
E8079
630791
63079
63077
63076
630661
630602
630551
63055
630273
63019
63014
63002
59548
46050
E3392
E2937