- Elegant appearance
- Low weight
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 630551
Further specifications:
- Panel thickness 30 mm
- 1 single lever mixer
| Height: | 176 mm |
| Length: | 163 mm |
| Discharge height: | 117 mm |
| Outlet length: | 126 mm |
| connection: | 10-12 mm hose |
| Hose length : | 60 cm |
| Switching capacity max.: | 5 A |
| Cut-off pressure: | 6 bar |
| Bore: | Ø 33 mm |
| Weight: | 370 g |
| colour: | Chrome |
| material: | plastic |
63052
630550
63055
63091
631341
630791
63079
63077
63069
630661
63018
63014
63002
E3571