- Now fresh air comes into the vehicle
- For 12 volt or battery operation
- With clamping system for hanging
- Retrofitting without great effort
- Suitable for many roof hatches
- Also for standing operation
- Direction of rotation reversible at 12 V
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 361861
| Length : | 36 cm |
| Width : | 31 cm |
| Height : | 10 cm |
| Diameter: | Ø 24 cm |
| Voltage: | 12 V |
| Watt: | 3 W |
| Current consumption: | 0.26 A |
| material: | plastic |
| colour: | whitely |
| Weight: | 1.3 kg |
| Air flow rate: | 5.4 m³/h |
Kabelsatz/Netzkabel Turbo-Kit
Fiamma S.P.A.
Via San Rocco, 56
21010 Cardano al Campo
IT
[email protected]
https://www.fiamma.it/de/
M31650
M316501
510370
318021
M318801
M31880
60120
441982
59699
47159
63018
912151
318021
532311
M85224
M50000
853161
390012
M36240
42151
32263
M53271
44548
31888
61255
59548
52216
52211
51210
466971
46050
442852
432891
360763
35230
35043
E3571
950611
91355
82999