- Weight Kg 7.3
- Treatment powder coated
- Material High Strength Steel
- Color black
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 59699
- 1 swivel bracket
Note:
- Please order hand brake lowering article no. 59616!
| vehicle type: | VW T5/T6/T6.1 |
| vehicle manufacturing year: | 2003- |
| RHD/LHD: | Links- und Rechtslenker |
| installation site: | Fahrerseite & Beifahrerseite |
| Length: | 434 mm |
| Width: | 429 mm |
| Height: | 38 mm |
| material: | Stahl |
| colour: | Schwarz |
| Weight: | 7.3 kg |
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
59616
M31650
M316501
510370
318021
M318801
M31880
60120
441982
59616
57111
53342
47159
361861
59593
59498
59594
59499
19231
59332
595017
426714
83626
83623
M906883
59659
M900212
M19220
42131
M316501
832771
59698
59568
59556
59517
59502
59501
594701
462691
443651
433012
18051WB
18050W