- Quality and comfort as in the home
- Lightweight construction due to plastic design
- Proven ceramic cartridge
- Sealing technology from household
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 63019
maximaler Schlauchauszug ca. 95 cm.
| Height: | 125 mm |
| Outlet length: | 230 mm |
| connection: | Copper pipe connection for 10 mm hose |
| Thread: | 1" |
| Hose length : | 125 cm |
| Switching capacity max.: | 6 A |
| Cut-off pressure: | 3 bar |
| Bore: | Ø 33 mm |
| colour: | Chrome |
| material: | plastic |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
E10534
65089
63018
63014
82106
467428
SA247
E4779
840303
63036
80247
802040
64006
63200
63128
63076
63072
63052
630273
63022
63018
62015
62014
61182
61138
47452
47049
467881
45721
45711
44005
912372
850909