- nieuw in ons assortiment
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63027
| Hoogte: | 160 mm |
| Uitlaat lengte: | 160 mm |
| verbinding: | 10 mm Schlauch |
| Draad: | 1" |
| Slanglengte : | 35 cm |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chrom |
| stoffelijk: | kunststoff |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
631178
63091
63033
631351
631341
63082
63072
63064
63052
63018
63014
E3571
E2937