- Lichtgewicht constructie door kunststof ontwerp
- Kwaliteit en comfort zoals in het huishouden
- Beproefde keramische schijven
- Gebruiksvriendelijke handgreep
- Geschikt voor installatiehoogtes tot 40 mm (spoelbak met neerklapbaar deksel)
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63004
Abmessungen: Länge des Auslaufrohrs ca. 160 mm, Höhe der Armatur bei heruntergeklapptem Auslauf ca. 40 mm. Länge der Anschlussschläuche ca. 300 mm.
| Hoogte: | 40 mm |
| Lengte: | 160 mm |
| Uitlaat lengte: | 145 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
75457
650749
61111
70669
705065
65367
65239
652124
650747
620201L
62006
620051
60103
60096
59698
594761
52660
63082
63185
63164
63010
801207
801204
63076
630730
630612
63060
63051
63024