€ 87,95 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
- Artikelnr.: 630730
voor doucheaccessoires. Moderne kunststof armaturen voor keuken en wasruimte. Keramisch patroon....meer
voor doucheaccessoires. Moderne kunststof armaturen voor keuken en wasruimte. Keramisch patroon. Verkrijgbaar met en zonder automatische schakelaar. Deels met slangaansluitingen voor montage in het werkblad, zonder omslachtige vervormingen. Serieel product bij ADRIA. Drukbestendig. Temperatuurbestendig. Plaatdikte max. 21 mm. Montagegatdiameter 39 mm, aansluiting 10 mm en 1/2" inch schroefdraad met schakelaar. Chroom.
| Hoogte: | 40 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1/2" |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 39 mm |
| Gewicht: | 170 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Verdere links naar "Ondertafelmengkraan Twist chroom met schakelaar SB"
E3571
€ 23,30
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63084
€ 93,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63010
€ 40,55
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
63136
€ 82,95
*
4 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
4 direct leverbaar
630612
€ 55,95
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
63060
€ 54,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63024
€ 59,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
63004
€ 58,60
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
44213
€ 1,10
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
904489
€ 4,50
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar