EHM Trend chroom met schakelaar, SB serie bij Adria!
ééngreeps mengkranen
- Elegant en modern beslag
- Geschikt voor inbouw in spoelbakken met glazen afdekkingen
- Gebruiksvriendelijke knoppen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63060
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 40 mm |
| Lengte: | 130 mm |
| Uitlaat lengte: | 175 mm |
| verbinding: | 10 mm Schlauch |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 27 mm |
| Gewicht: | 150 g |
| kleur: | Chrom |
651570
64031
901993
901932
M650003
917186
65049
533881
705091
651070
650579
650230
650200
650070
650050
642011
63078
532193
E1725
E1724
642011
64031
901993
901932
63010
643001
64058
64033
640291
64029
64025
64020
64008
63078
630730
630612
630292
63024
63017
63012
63004