- Integreer uw cabinestoelen in het ruimteconcept
- Maak het makkelijker voor u om in en uit de auto te stappen.
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 59698
- 1 draaibare beugel
| voertuigtype: | Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper |
| installatieplaats: | Bestuurderskant & passagierskant |
| Lengte: | 434 mm |
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 42 mm |
| stoffelijk: | Staal |
| kleur: | zwart |
| Gewicht in kilogram: | 7.7 kg |
59101
63109
63108
50096
E3187
61199
594702
53037
50099
65230
65027
65025L
63004
59582
57034
441892
294541
820375
59699
59583
532311
595017
37487
631003
M372340
M31710
63109
59581
59568
59517
59496
59480
594701
57034
462391
46050
441892
294541
83314L