- Koelen en vriezen van -20 °C tot +20 °C
- Digitaal LCD-aanraakscherm met USB-aansluiting
- Modern ontwerp in wit/zwart
- Stevige behuizing van hoogwaardig kunststof
- Geïntegreerde batterijbescherming
- Incl. 12 / 24 V aansluitkabel
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 71449
| Inhoud koelvak in l: | 20 l |
| Inhoud in liters: | 20 l |
| Stroomverbruik in W: | 60 W |
| stroomverbruik Ø: | 5 A |
| Stroomverbruik bij 24 V Ø: | 2.5 A |
| temperatuurbereik: | +20 °C bis -20 °C °C |
| bedrijfsvolume: | 45 dB |
| Lengte: | 585 mm |
| Breedte: | 335 mm |
| Hoogte: | 292 mm |
| Gewicht in kilogram: | 11 kg |
| kleur: | Weiß/Schwarz |
DC Kabel 3,5m für 71455-58,713543,-44,-45,-51,-52,71449,714491,71469
Platine für Display von Kühlbox 71449 + 714491 + 714492
Anzeigepanel (Abdeckung) von Kühlbox 71449,714491,714492
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
714499
713551
714492
360301
318038
44555
M51634
M31855
39828
515806
57164
322631
350463
M37269
713543
37283
37282
39834
13505
M350465
M318500
71456
714491
M31592
M315002
M31650
M316501
46284
46283
13507
E5120
832794