- Chique ontwerp in wit/zwart
- Koelvermogen: +20°C tot -20°C
- 12/24 V aansluitkabel inbegrepen
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 714492
Technische gegevens:
- Bruikbare inhoud (liter): 35 L
- Ø Stroomverbruik: 12V: 5,0 A / 24V: 2,5 A
- Ø Stroomverbruik: 60 W
- Temperatuurbereik: +20°C tot -20°C
- Werkingsvolume < 45 dB
- Afmetingen (LxBxH): ca. 585x335x442 mm
- Gewicht: ca. 15 kg
- 1 Draagbare koelkast/vriezer
- 1 12/24 V kabel met sigarettenaansteker stekker
- AC adapterkabel 100-240 V apart verkrijgbaar, art. 714499
| Inhoud koelvak in l: | 35 l |
| Inhoud in liters: | 35 l |
| Stroomverbruik in W: | 60 W |
| stroomverbruik Ø: | 5 A |
| Stroomverbruik bij 24 V Ø: | 2.5 A |
| temperatuurbereik: | +20 °C bis -20 °C °C |
| bedrijfsvolume: | 45 dB |
| Lengte: | 585 mm |
| Breedte: | 335 mm |
| Hoogte: | 442 mm |
| Gewicht in kilogram: | 15 kg |
Platine für Display von Kühlbox 71449 + 714491 + 714492
DC Kabel 3,5m für 71455-58,713543,-44,-45,-51,-52,71449,714491,71469
Anzeigepanel (Abdeckung) von Kühlbox 71449,714491,714492
713548
713549
71469
57199
50115
713551
71375
M318000
714491
M31880
71443
67054
18372
57080
713720
660144
60007
594960
57056
46361
190932
190921W
190891
18052
10698
10694S
9001781
813482