- Koelen en vriezen van -20 ° C tot + 10 ° C
- Robuuste constructie met versterkte handgrepen en onderste hoeken
- Digitale besturingseenheid
- Geïntegreerde batterijbescherming
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 71456
Verdere uitrustingskenmerken:
- LED-binnenverlichting
- Basket insert voor hoofdvak
- Stevige handvatten
- versterkte hoeken in het onderste gedeelte
- MAX & amp; ECO-modus
- Geïntegreerde batterijbescherming
Technische gegevens:
- Bruikbaar volume (liters): 30 L
- Aansluitspanning: 12/24 volt DC
- Ø vermogen 12 V 5,0 A
- Ø vermogen 24 V 2,5 A
- Temperatuur: 20 ° C tot -20 ° C
- Geluidsemissiewaarde: & lt; 45 dB
- Afmetingen: (LxBxH): ong. 690x345x382 mm
- Gewicht: ong. 12,1 kg
Opmerking: 100-240 V AC-adapterkabel maakt het gebruik van de koelboxen met 230 V-spanning mogelijk (Art. nr. 714499).
| Inhoud koelvak in l: | 30 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 30 l |
| Inhoud in liters: | 30 l |
| Stroomverbruik in W: | 60 W |
| stroomverbruik Ø: | 5 A |
| Stroomverbruik bij 24 V Ø: | 2.5 A |
| temperatuurbereik: | +10 °C bis -20 °C |
| bedrijfsvolume: | 45 dB |
| Lengte: | 693 mm |
| Breedte: | 345 mm |
| Hoogte: | 381 mm |
| Gewicht in kilogram: | 12.5 kg |
DC Kabel 3,5m für 71455-58,713543,-44,-45,-51,-52,71449,714491,71469
Tragegriff für Kühlbox 71456, 71457, 71458
Deckelverschluss für Kühlbox 71456, 71457, 71458
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
714499
713548
71440
713549
910839
71375
71469
71015
714491
920301
71443
71177
13250