- LED interieurverlichting
- Duidelijk bedieningspaneel
- 2 stevige handgrepen en randbescherming
- Elektrische thermostaat met digitale temperatuurweergave
- Gemakkelijk schoon te maken dankzij de uitneembare korfinzet
- Koelbox incl. 12/24 V en 230 V aansluitkabel
€ 579,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
1 x beschikbaar in het centrale magazijn
1 beschikbaar
- Artikelnr.: 71440
De koel- en vrieskasten uit de VFREE serie van Vitrifrigo bieden uitstekende koeleigenschappen...meer
De koel- en vrieskasten uit de VFREE serie van Vitrifrigo bieden uitstekende koeleigenschappen bij een zeer laag bedrijfsvolume. Met een inhoud van 16 tot 65 liter en het robuuste ontwerp met randbescherming bieden ze het juiste volume voor elke situatie - of het nu gaat om kamperen, mobiele vrijetijdsbesteding of gebruik in het terrein. Vitrifrigo VFREE koelboxen - efficiënt, veelzijdig en compact.
Overige specificaties:
- Materiaal behuizing: Kunststof
- Spanning: 12/24 - 100/240 V
| Inhoud in liters: | 16 l |
| Stroomverbruik in W: | 45 W |
| temperatuurbereik: | +10°C bis -18°C °C |
| Lengte: | 540 mm |
| Breedte: | 240 mm |
| Hoogte: | 420 mm |
| Gewicht in kilogram: | 8 kg |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| kleur: | Schwarz/Grau |
Verdere links naar "VF16P Cool Box compressorkoeler - 12 V / 24 V - 220 / 240 V"
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
13250
€ 1.699,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
71456
€ 299,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
713548
€ 299,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
713549
€ 369,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
713544
€ 349,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
71469
€ 399,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
71443
€ 873,46
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
660102
€ 149,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
936280
€ 159,90
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar