€ 599,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 713690
| Inhoud in liters: | 15 l |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik in W: | 35 W |
| temperatuurbereik: | 18-bis-18 °C |
| Verbruik kWh / 24 uur: | 1.5 |
| Lengte: | 566 mm |
| Breedte: | 235 mm |
| Hoogte: | 375 mm |
| Gewicht in kilogram: | 8.2 kg |
| kleur: | zwart |
Verdere links naar "Kühlbox TB15 schwarz"
713551
€ 207,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
713543
€ 279,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
71449
€ 249,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
481291
€ 945,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
46361
€ 1.399,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
37409
€ 309,00
*
€ 278,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar