- Alle componenten optimaal op elkaar afgestemd
- Aluminium bevestigingsprofiel (zwart) reeds voorgemonteerd
- 6 m kabel (2x 2,5mm²) voorgeïnstalleerd
- Zonne-laadregelaar met USB-poort (5 V, 1,2 A)
- Volledig zwart ontwerp
- Prestatiegarantie: Na 25 jaar nog steeds 80% prestatie
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
| Diepte: | 1435 mm |
| Breedte: | 590 mm |
| Hoogte: | 35/55 mm |
| Efficiëntie: | 22.7 % |
| Nominale spanning (Vmp): | 23.9 V |
| Nominale stroom (Imp): | 6.49 A |
| Kortsluitstroom (Isc): | 6.81 A |
| Open spanning (Voc): | 28 V |
| Gewicht in kilogram: | 12 kg |
| kleur: | zwart |
- Artikelnr.: 840340
- Master-Artikelnummer: M84033
- Zonnepaneel met monokristallijne cellen
- Aluminium spoilerprofiel, voorgeïnstalleerd
- 6m kabel (2 x 2,5 mm²), voorgeïnstalleerd
- Zonnelaadregelaar LS1012EU/LS2024EU (10/20 A)
- Dakdoorvoer
| Artikelnr.: | 840340 | 840330 | 840341 |
|---|---|---|---|
| Vermogen in watt | 155 W | 120 W | 185 W |
| Diepte | 1435 mm | 1150 mm | 1560 mm |
| Breedte | 590 mm | 590 mm | 700 mm |
| Hoogte | 35/55 mm | 35/55 mm | 64 mm |
| kabellengte | 6 m | 6 m | 6 m |
| Efficiëntie | 22.7 % | 22.7 % | |
| Nominale spanning (Vmp) | 23.9 V | 18.8 V | 18 V |
| Nominale stroom (Imp) | 6.49 A | 6.39 A | 10.27 A |
| Kortsluitstroom (Isc) | 6.81 A | 6.7 A | 11 A |
| Open spanning (Voc) | 28 V | 22 V | 21.6 V |
| Gewicht in kilogram | 12 kg | 10 kg | 14 kg |
| laadregelaar | LS2024EU | ||
| doorvoertule | 850493 | ||
| kleur | zwart | zwart | zwart |
M85159
M85354
M85334
M85224
M85100
M85006
M851580
851007
851006
851005
494000
75039L
63219
533401
75101
75039
921511
850909
85072
831003