- Verbeterde versie: de back-up is nu van buitenaf toegankelijk
- Bluetooth-functie alleen in combinatie met de Bluetooth-module 851007 (gratis app voor Android en iOS)
- Batterijtype instelbaar: GEL-, loodzuur-, AGM-, LiFePO4-batterijen
- Twee batterij-uitgangen
- max. ingangsspanning is 50V
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 851006
| batterijtype: | Blei-Säure / AGM / Gel / Lithium |
| Spanning: | 12 V |
| Vermogen zonnemodule max.: | 350 Wp |
| Zonnemodule spanning/stroom max.: | 50 V |
| laadstroom max.: | 25 A |
| stroomverbruik max.: | 50 A |
| Lengte: | 147 mm |
| Breedte: | 74 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Gewicht: | 400 g |
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
851004
851007
851321
851310
851010
851007
80260
85222
72212
851151
82281
M85317
M85126
M85159
M85224
M85006
851011
853022
810201
81057
850832
495338
82509
810220
851317
851316
851315
912986
M84033
M851580
M853066
81280
851005