Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 495338
| Koelvermogen : | 2400 W |
| Warmteafgifte : | 1700 W |
| Ingangsspanning : | 230 V |
| frequentie: | 50 Hz |
| Nominale stroom (A) koelcapaciteit: | 4.2 A |
| Nominale stroom (A) verwarmingscapaciteit: | 3.7 A |
| Externe breedte : | 66 cm |
| Externe lengte : | 100.8 cm |
| Externe hoogte : | 24.8 cm |
| Luchtrooster afmeting breedte : | 523 mm |
| Afmeting luchtrooster lengte : | 670 mm |
| Luchtrooster Afmetingen Hoogte : | 46 mm |
| Luchtstroom: | 400 m³/h |
| Uitgesneden breedte: | 380 mm |
| Uitgesneden lengte : | 380 mm |
| kleur: | Schwarz |
| Gewicht in kilogram: | 33 kg |
Truma Gerätetechnik GmbH & Co. KG
Wernher-von-Braun-Str. 12
85640 Putzbrunn
DE
[email protected]
https://www.truma.com/de/
72212
851151
851011
853022
850832
912986
851006
72232
493557
E6889
913030
810241
80260
495335
91297
85222
85111
83999
81291
81115