€ 189,95 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 8523900
Solarmodul CBS-150 mit einer Leistung von 150 W und modernster Shingle-Technologie. Bei dieser...meer
Solarmodul CBS-150 mit einer Leistung von 150 W und modernster Shingle-Technologie. Bei dieser Technologie überlappen sich die einzelnen Zellen (ähnlich wie bei Dachschindeln).
| Vermogen in watt: | 150 W |
| aantal modules: | 1 |
| Diepte: | 1450 mm |
| Breedte: | 540 mm |
| Hoogte: | 35 mm |
| elektrische draad: | Ø 2.5 mm |
| kabellengte: | 6 m |
| Efficiëntie: | 22.7 % |
| Nominale spanning (Vmp): | 25.5 V |
| Nominale stroom (Imp): | 5.89 A |
| Kortsluitstroom (Isc): | 6.24 A |
| Open spanning (Voc): | 30.1 V |
| Gewicht in kilogram: | 9.5 kg |
| kleur: | Schwarz |
Verdere links naar "Solarmodul CBS-150"
M85159
vanaf € 169,00
*
5 x beschikbaar in het centrale magazijn
5 beschikbaar
M85224
€ 229,00
*
vanaf € 199,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
M85006
€ 720,00
*
Slechts 1 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 1 beschikbaar
840342
€ 214,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
M85334
€ 439,00
*
vanaf € 399,00
*
6 x beschikbaar in het centrale magazijn
6 beschikbaar
M85100
€ 429,00
*
€ 399,00
*
Slechts 1 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 1 beschikbaar
852860
€ 453,89
*
Slechts 10 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 10 beschikbaar
851592
€ 215,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
M84033
vanaf € 174,95
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
M851580
vanaf € 249,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden