- Hoogwaardig ontwerp
- Roestvrij staal
- met glazen deksel
- Inclusief waterkraan
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 70566
Afmetingen (BxDxH): 322 x 352 x 150 mm
Inbouwafmetingen: 342 x 310 mm
Afvoerset type E (705065) optioneel verkrijgbaar (niet inbegrepen).
| Type fornuis: | Ingebouwde gootsteen |
| Installatie diepte: | 342 mm |
| Installatiebreedte:: | 310 mm |
| Diepte: | 352 mm |
| Breedte: | 322 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
| Gewicht in kilogram: | 3.5 kg |
| kleur: | Metaal |
| stoffelijk: | Roestvrij staal |
| Materiaal plaat: | glas |
Met vouw- en zwenkbare uitloop
CARBEST Stopper Glasplatte Carbest Kochfeld
Glasabdeckung für Kocher 70566
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
705065
70143
64060
532703
61038
52219
61083
58158
61027
620501
81073
510211-1
540370
70143
510390
M37213
532705
52499
821490
65095
61199
398191
801160
70132
630447
630437
620061
53269
522141
522004
520152
83172
831003
820392
820378
820374