Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 630437
| Hoogte: | 38 mm |
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | 10-12 mm slang |
| Draadlengte: | 30 mm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3.5 bar |
| boren: | Ø 26 mm |
| Gewicht: | 120 g |
| kleur: | Chroom / Zwart |
| stoffelijk: | kunststof |
532703
61038
67138
52219
61083
58158
67136
61027
620501
49900
510211-1
540370
510390
M37213
532705
52499
821490
630285
83244
61199
398191
801207
801204
801160
630602
630447
630292
620061
53269
522141
522004
520152
493946
820392
820378
820374