Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 630447
| Hoogte: | 38 mm |
| Uitlaat lengte: | 160 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | 10-12 mm Schlauch |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 27 mm |
| Gewicht: | 180 g |
| kleur: | Chrom |
| stoffelijk: | kunststoff |
660031
919211
532703
61038
52219
61083
58158
61027
620501
922177
929625
510211-1
540370
510390
M37213
532705
52499
821490
940850
61199
398191
801160
705091
705080
70508
642011
630671
630437
630292
620061
53269
522141
522004
520152
37277
91964
820392
820378