- Edele optica
- aluminium behuizing
- 570 lumen
- 3000 K
- Aan / uit knop
- IP65
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 83244
| vriendelijk: | Lijnverlichting |
| Spanning: | 12 V |
| watt: | 7.2 W |
| Lengte: | 468 mm |
| materiële dekking: | Aluminium |
| kleur: | Metaal |
| lichte kleur: | 3000 K |
| lichtstroom (lumen): | 570 lm |
| aantal LED's: | 36 |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
83243
294105
83246
57132
83246
67138
67136
49900
83589
83242
83241
630437
493946
835571