CEE-ingangscontactdoos met magnetische sluiting wit
CEE-contactdoos met magnetisch slot
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 820374
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte: | 135 mm |
| boren: | Ø 95 mm |
| stoffelijk: | kunststoff |
| kleur: | Weiß |
| type stopcontact: | CEE Einspeisungssteckdose |
| deksel: | Ja |
| Spanning: | 230 V |
Voor magnetische brandstofvulkleppen
82055
821491
65028
SA583
380601
M31853
318020
M3181000
M318100
61059
81246
63299
61199
53038
50099
810493
810492
75292
65233
65231
652242L
651570
651200
651090
651070
650010
61054
50030
38004
38000
85201
85180
850741
85072
82140
821490
82149
820378
820375
532703
61038
52219
61083
58158
M37244
82020
61027
620501
M82022
820405
510211-1
540370
81447
6500422
510390
M37213
91864
532705
52499
E100123
821402
50088
8202110
61199
398191
801160
652523
65234
65233
65232L