- 360° draaibare uitlaat
- Volledig gemaakt van messing
- Met hoogwaardige keramische cassette
- UniQuick connectoren
- Aansluiting 3/8
- lange uitloop (215 mm)
- Met microschakelaar 4A
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63072
- 1 eenhendelmengkraan
| Uitlaathoogte:: | 155 mm |
| Uitlaat lengte: | 215 mm |
| Draaibereik: | 360 ° |
| verbinding: | Kupferrohranschluss für 10 mm Schlauch |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 850 g |
| kleur: | Chrom |
| stoffelijk: | Messing |
63052
63014
631178
63091
63098
63086
630602
63027
63018
60093
E3571
E2937