€ 74,90 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
- Artikelnr.: 630437
Met draaibare en draaibare uitloop 170 mm, warm en koud water. Eéngreeps bediening, instelbaar en...meer
Met draaibare en draaibare uitloop 170 mm, warm en koud water. Eéngreeps bediening, instelbaar en zeer gebruiksvriendelijk. De draaiing van de hendel is 90°. Drukbestendig tot 3,5 bar. Montagehoogte 38 mm. Boring Ø 26 mm
| Hoogte: | 38 mm |
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | 10-12 mm Schlauch |
| Draadlengte: | 30 mm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3.5 bar |
| boren: | Ø 26 mm |
| Gewicht: | 120 g |
| kleur: | Chrom / Schwarz |
| stoffelijk: | kunststoff |
Verdere links naar "Tik op Mono-Mix-stijl 2002"
70144
€ 189,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
63004
€ 58,60
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
67138
Inhoud
1 stk
€ 139,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
67136
€ 129,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
49900
€ 229,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
35007
€ 939,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
83244
€ 33,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
63064
€ 86,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
630602
€ 68,22
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
493946
€ 113,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar