- Now fresh air comes into the vehicle
- For 12 volt or battery operation
- With clamping system for hanging
- Retrofitting without great effort
- Suitable for many roof hatches
- Also for standing operation
- Direction of rotation reversible at 12 V
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 361861
| Length : | 36 cm |
| Width : | 31 cm |
| Height : | 10 cm |
| Diameter: | Ø 24 cm |
| Voltage: | 12 V |
| Watt: | 3 W |
| Current consumption: | 0.26 A |
| material: | kunststoff |
| colour: | Weiß |
| Weight: | 1.3 kg |
| Air flow rate: | 5.4 m³/h |
Kabelsatz/Netzkabel Turbo-Kit
Fiamma S.P.A.
Via San Rocco, 56
21010 Cardano al Campo
IT
[email protected]
https://www.fiamma.it/de/
M31650
M316501
510370
318021
M318801
M31880
60120
441982
59699
47159
44548
61255
59548
466971
442852
432891
35043
E3571
950611
91355
318021
46168
611000
63299
65425
62065
59478
53003
46626
44278
43461
360631
92765
914456
91358
904490
900070
532311
853041
M50000
39827
39829
390012