Single lever mixer TREND A - Swivel spout
For cold and hot water
- Elegant and modern fitting
- Suitable for installation in sinks with glass cover
- User friendly toggles
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 63060
| Height: | 40 mm |
| Length: | 130 mm |
| Outlet length: | 175 mm |
| connection: | 10 mm Schlauch |
| Hose length : | 60 cm |
| Switching capacity max.: | 4 A |
| Cut-off pressure: | 3 bar |
| Bore: | Ø 27 mm |
| Weight: | 150 g |
| colour: | Chrom |
651570
64031
901993
901932
M650003
917186
65049
533881
705091
651070
650579
650230
650200
65011
650070
650050
63078
532193
E1725
E1724
64031
901993
901932
63010
643001
64058
64033
640291
64029
64025
64020
64008
63078
630730
630612
630292
63017
63012
63004