- Plastic faucet with integrated on/off switch
- Foldable outlet
- Hot water resistant
€24.30 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
2 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
2 immediately available
- Order number: 630292
| Height: | 40 mm |
| Outlet length: | 145 mm |
| connection: | 10 mm Schlauch |
| Thread: | 1/2" |
| Switching capacity max.: | 3 A |
| Cut-off pressure: | 1.5 bar |
| Bore: | Ø 22 mm |
| colour: | Chrom / Schwarz |
Related links to "Tap London - Chrome / Black"
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
705095
€69.95
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
705065
€17.50
*
6 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
6 immediately available
57076
€38.50
*
4 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
4 immediately available
52713
Content
0.851 g
(€11.52
* / 1 g)
€9.80
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available
5250049
Content
5 lfm
(€3.19
* / 1 lfm)
€15.95
*
5 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
5 immediately available
522141
Content
2.2 lfm
(€31.86
* / 1 lfm)
€70.10
*
5 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
5 immediately available
5210549
Content
5 lfm
(€8.44
* / 1 lfm)
€42.20
*
not in stock, can be ordered
can be ordered
5210349
Content
5 lfm
(€3.79
* / 1 lfm)
€18.95
*
not in stock, can be ordered
can be ordered
52019
Content
2.977 m²
(€95.40
* / 1 m²)
€284.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
294104
Content
0.3 l
(€43.17
* / 1 l)
€12.95
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment