- With swivel spout
- 90° lever rotation
- Pressure resistant up to 3 bar
- Installation height 38 mm
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 630447
Further specifications:
- Lever rotation: 90°
| Height: | 38 mm |
| Outlet length: | 160 mm |
| Rotation range: | 90 ° |
| connection: | 10-12 mm Schlauch |
| Cut-off pressure: | 3 bar |
| Bore: | Ø 27 mm |
| Weight: | 180 g |
| colour: | Chrom |
| material: | kunststoff |
660031
919211
532703
61038
52219
61083
58158
61027
620501
922177
929625
510211-1
540370
510390
M37213
532705
52499
821490
61199
398191
801160
705091
705080
70508
63460
630671
630437
630292
620061
53269
522141
522004
520152
37277
91964
820392
820378