- for cold water
- with integrated on/off switch
- black/ nickel matt
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 630285
Further specifications:
- Thread length: 25 mm
| Height: | 40 mm |
| Length: | 150 mm |
| Outlet length: | 145 mm |
| connection: | 10 mm hose |
| Thread: | 1/2" |
| Switching capacity max.: | 3 A |
| Cut-off pressure: | 1.5 bar |
| Bore: | Ø 22 mm |
| colour: | Black/Nickel Plated |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
E089
65049
61119
61111
53363
64300
64136
64118
63227
62070
60098
600681
60019
60016
57076
57032
57030
53213
52231
522234
522224
522141
520152
630292
705082
57162
64056
630437
63003L
630038
630037L