- With shower connection
- Operator friendly handle
- Durable sealing technology
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 63017
- 1 single lever mixer
| Height: | 40 mm |
| Rotation range: | 180 ° |
| connection: | 10 mm Schlauch |
| Thread: | 1" |
| Thread length: | 30 mm |
| Hose length : | 35 cm |
| Switching capacity max.: | 6 A |
| Cut-off pressure: | 3 bar |
| Bore: | Ø 33 mm |
| colour: | Chrom |
| material: | kunststoff |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
M650003
65154
650070
60135
60131
99318
94107
915790
915542
630750
62014
M90650
M43770
495090
M935397
916000
E90
63091
50099
50098
467486
73015
66502
66501
63136
63082
630276
63015
63004
612801
61280
922194
87012