€ 1.909,95 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
- Artikelnr.: 71465
| Inhoud koelvak in l: | 63 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 11 l |
| Inhoud in liters: | 74 l |
| Spanning: | 12/230 V |
| Stroomverbruik in W: | 110 W |
| Verbruik gas g / u: | 19.1 g/h |
| Lengte: | 546 mm |
| Breedte: | 485 mm |
| Hoogte: | 823 mm |
| Gewicht in kilogram: | 29.2 kg |
Verdere links naar "Abs.Kühlschrank VTR5080DG"
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
71538
€ 1.094,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
71547
€ 1.300,67
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
713512
€ 449,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
71497
€ 1.094,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
71402
€ 1.219,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar