- Deurscharnier links of rechts vrij te kiezen
- Merkcompressor van LG (geïntegreerd in de behuizing)
- Deurpaneel in mat zwart
- Compacte afmetingen
- LED-scherm
- 12 V / 24 V
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 713512
| Inhoud koelvak in l: | 52 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 13 l |
| Inhoud in liters: | 65 l |
| Stroomverbruik in W: | 60 W |
| stroomverbruik Ø: | 5 A |
| Stroomverbruik bij 24 V Ø: | 2.5 A |
| temperatuurbereik: | +8° bis 0° C / -20° °C |
| Lengte: | 431 mm |
| Breedte: | 470 mm |
| Hoogte: | 630 mm |
| Gewicht in kilogram: | 20 kg |
| Deurscharnier: | Links oder Rechts |
| Positie van de compressor: | Nicht versetzbar |
| kleur: | Schwarz |
Platine für Display von Kühlschrank 713512
Leerverpackung/Karton für Kühlschrank 713512
Griffset für 713512 (Griff, Gegenstück, Feder, Metallstift)
Abdeckung für Anzeigepanel von Kühlbox 713512
713572
713507
71419
713513
714601
713506
713505
59111
M714102
71497
71495
71494
71015
71457
71475
711900
71406
71402
71418
71223
71220
59240
59236
850531