- Geschikt voor 12V en 24V
- Krachtige compressor en toch stil
- Aantrekkelijk ontwerp in zilver
- LED-display vlak in de binnenwand geïntegreerd
- Bijzonder zuinige LED-binnenverlichting
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 713572
Technische Daten:
- Gesamtvolumen: 46,5 L
- Volumen Kühlfach: 42 L
- Volumen Gefrierfach: 4,5 L
- Leistungsaufnahme: ca. 40 W
- Temperaturbereich Kühlschrank: +5°C -+15°C
- Temperaturbereich Gefrierfach: bis -18°C
- Türanschlag: Rechts (nicht veränderbar)
- Gewicht: ca. 16,8 kg
- Abmessungen (BxHxT): ca. 380x530x490 mm
Optionales Zubehör:
- Aluminium-Einbaurahmen: Art.-Nr. 7135720
Hinweis: Dieser Kühlschrank ist nur für den Einbau für Fahrzeuge bestimmt.
| Inhoud koelvak in l: | 42 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 4.5 l |
| Inhoud in liters: | 46.5 l |
| Stroomverbruik in W: | 40 W |
| stroomverbruik Ø: | 5 A |
| Stroomverbruik bij 24 V Ø: | 2.6 A |
| temperatuurbereik: | +15°C bis 5°C / -18°C °C |
| Lengte: | 490 mm |
| Breedte: | 380 mm |
| Hoogte: | 530 mm |
| Gewicht in kilogram: | 17 kg |
| Deurscharnier: | Rechts |
| Positie van de compressor: | Nicht versetzbar |
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
7135720
713512
M318500
M32200
M32205
10538120
714601
M31530
713507
462723
M50015
32263
M31590
M31130
M31344
M316190
71457
48182
398192
660102
522141
52030
52000
360832
34433
190891
130000
104901
85162