Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 850231
| Voltage: | 12/24 V |
| Solar module power max.: | 440 Wp |
| Charging current max.: | 15 A |
| Power consumption: | 220 W |
| Open circuit voltage (Voc): | 75 V |
| Short circuit current (Isc): | 15 A |
| Length: | 40 mm |
| Width: | 113 mm |
| Height: | 100 mm |
| Efficiency: | 98 % |
| Weight: | 500 g |
82281
810201
81312
81313
81057
810220
81028
81090
810525
810515
81027
850530
81140
851005
851321
82281
M85126
810201
81312
81313
81057
810220
81028
851007
851006
81090
810525
810515
81027
850530
81140
M85040
851310
851010
850925
851314
814131
81280
801305
85135
81229