Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 851321
- Schutzklasse: IP54
| battery type: | Blei-Säure / AGM / Gel / Lithium |
| Solar module power max.: | 520 Wp |
| Solar panel voltage/current max.: | 50 V |
| Charging current max.: | 20 A |
| Length: | 165 mm |
| Width: | 108 mm |
| Height: | 32 mm |
| Weight: | 700 g |
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
851322
851006
851005
851310
851010
82281
M85126
810201
81312
81313
81057
850925
810220
851317
81028
81280
851007
81090
810525
810515
81027
810210
80260
801305
800828
85145
850530
81140