- Elegant and modern design
- Brass operating lever
- Fine regulation of temperature and water flow
- Switch completely waterproof (IP67)
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 63135
| Height: | 134 mm |
| Length: | 150 mm |
| Discharge height: | 100 mm |
| connection: | 10 mm Schlauch |
| Hose length : | 60 cm |
| Switching capacity max.: | 4 A |
| Cut-off pressure: | 6 bar |
| Bore: | Ø 33 mm |
| Weight: | 320 g |
| colour: | Chrom |
| material: | kunststoff |
65005L
620211L
E2941
929078
922198
81194
81174
631351
63018
E3571
M31877
39832
35922
650559
63126
65103
63080
63077
63069
630275
63021
63014
46050
E3392