- Quality and comfort as in the home
- Lightweight construction due to plastic design
- Proven ceramic cartridge
- Sealing technology from household
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 63019
maximaler Schlauchauszug ca. 95 cm.
| Height: | 125 mm |
| Outlet length: | 230 mm |
| connection: | Kupferrohranschluss für 10 mm Schlauch |
| Thread: | 1" |
| Hose length : | 125 cm |
| Switching capacity max.: | 6 A |
| Cut-off pressure: | 3 bar |
| Bore: | Ø 33 mm |
| colour: | Chrom |
| material: | kunststoff |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
E10534
65089
63018
63014
82106
467428
E4779
840303
63036
80247
802040
64006
63200
63128
630273
63022
62015
62014
61182
61138
47452
47049
467881
45721
45711
44005
912372
850909
81117